Helaas gaat de hondenwandeling in de Kaapse Bossen a.s.

zondag wegens gebrek aan belangstelling niet door!

Beukenlaan

 

RAAD VAN BEHEER KENNIS TOUR 2017: SCHRIJF JE NU IN!

 

 

Wegens groot succes organiseert de Raad van Beheer, de overkoepelende organisatie over houden van honden, ook dit jaar weer een lezingen tour door het land: de Raad van Beheer Kennis Tour.  De inhoud van de lezingen is niet alleen voor fokkers maar ook voor hondenbezitters, hondenliefhebbers, dierenartsen, paraveterinairen, (aspirant-) keurmeesters, leden van fokadviescommisies, bestuursleden van kynologische verenigingen en overige geïnteresseerden interessant. De inschrijving is nu open.

 

De Raad van Beheer Kennis Tour bestaat uit een serie lezingen door toonaangevende sprekers. Dit jaar zijn er maar liefst zeven verschillende sessies:

 

 1 ‘Van pup tot pensioen – een uniek kijkje achter de schermen bij Hulphond Nederland’ door Sandra Huisman en Pieter Blickman. De volledige opbrengst van deze lezing komt ten goede aan Hulphond Nederland.
 2  ‘Epilepsie: voorkomen, erfelijkheid, behandeling, valkuilen’ door dr. Paul Mandigers.
 3  ‘Emerging diseases & zoönoses’, spreker volgt op korte termijn.
 4 ‘De wereld van kleuren bij honden – vachtkleuren’ door Marjolein Roosendaal.
 5 ‘De wereld van kleuren bij– ogen & neuzen en kleurgebonden ziektes’ door Marjolein Roosendaal.
 6 ‘Propriocepsis voor de pup’ door Sam Turner.
 7 ‘Fokken voor diversiteit – de noodzaak van dek-beperkingen en het nut van inkruisen van andere rassen’ door dr. Pieter Oliehoek.


 

De Kennis Tour sessies vinden door het hele jaar ’s avonds plaats op verschillende locaties door het land. Mede dankzij onze partners Proteq Dier & Zorg, Eukanuba en dit jaar ook Bayer Animal Health,  kunnen we deze sessies tegen een aantrekkelijk tarief (€ 19,50 incl. BTW) organiseren.

 

Meer informatie en inschrijven

Meld je nu aan, vol = vol. Voor alle data, locaties én inschrijvingen zie www.houdenvanhonden.nl/kennistour

 

Ras/Breed: Akita
Keurmeester/Judge: Mr. H. van den Berg
Naam/Name Geslacht/Sexe Klasse/Class Kwalificatie en plaats/
Qualifiction and place
Prijzen en beste/
Prices and best
Aka Kiyoko Hikaru Of Mogéki Teef/Female Jongste puppyklas / Minor puppy Class 1 VB Beste jongste puppy / Best minor puppy
Mara-Shimas Airashii Go Reu/Male Puppyklas / Puppy class 1 VB Beste puppy / Best puppy
Takeo Zen Van De Mulligenvree Reu/Male Jeugdklas / Junior class 2 ZG  
Fukuri-Gai V.H. Hof Van Bloemendaal Reu/Male Jeugdklas / Junior class 1 ZG  
Saru Kei V.H. Hof Van Bloemendaal Reu/Male Tussenklas / Intermediate class 2 ZG  
Shinryuu Go Kodai An Dell'Antico Matagi Reu/Male Tussenklas / Intermediate class 1 U RCAC
Jaidev No Katsu Go Reu/Male Openklas / Open class 1 U CAC, BOB
Phaenna Kazumi Go Kawaii Tenshi Teef/Female Jeugdklas/ Junior class 2 U  
Ziggy Van De Mulligenvree Teef/Female Jeugdklas/ Junior class 1 U CAC, BOS
Kirey Kazoku Tamiko Teef/Female Jeugdklas/ Junior class 3 ZG  
Zenas Van De Mulligenvree Teef/Female Jeugdklas/ Junior class 4 G  
Jaidev Saki Cho Hime Go Teef/Female Tussenklas / Intermediate class 1 U  
Vasuru Taffi's Takara Teef/Female Openklas / Open class 1 U RCAC
Wakariyasui Shakira No Yukimigata Teef/Female Fokkersklas / Breedersclass 2 U  
Kiyoko-Go Of Hadjime-Yoshi Teef/Female Fokkersklas / Breedersclass 1 U  
Ras/Breed: American Akita    
Keurmeester/Judge: Mr. H. van den Berg
Naam/Name Geslacht/Sexe Klasse/Class Kwalificatie en plaats/
Qualifiction and place
Prijzen en beste/
Prices and best
Dynamic Force Chief Of Staff Reu/Male Jongste puppyklas / Minor puppy Class 1 VB  
Dynamic Force Google Me Teef/Female Jongste puppyklas / Minor puppy Class 1 VB Beste jongste puppy / Best minor puppy
Beste jongste puppy in show / Best minor puppy in show
Capronca Because Of You Teef/Female Jongste puppyklas / Minor puppy Class 2 VB  
Bearows Heavy Suprise Reu/Male Puppyklas / Puppy class 1 VB Beste puppy/Best puppy
Under Control Of Hadjime-Yoshi Reu/Male Jeugdklas / Junior class 1 ZG  
Blackbear Mountains Ody Reu/Male Tussenklas / Intermediate class 1 U RCAC
Daimond Lesli DLYA Donskoy Liberii Reu/Male Tussenklas / Intermediate class 2 ZG  
Cheveyo Break On Through Reu/Male Openklas / Open class 1 U  
Dynamic Force Platinum Edition With Ruthdales Reu/Male Kampioensklas / Champion class 1 U CAC, BOB
Cheveyo Shades Of Blue Teef/Female Jeugdklas/ Junior class 1 U CAC, BOS
The Bitch Is Back Of Hadjime-Yoshi Teef/Female Jeugdklas/ Junior class 2 U  
American Triumph Oops I Did It Again Teef/Female Tussenklas / Intermediate class 1 U  
Dynamic Force Gimme Gimme Gimme Teef/Female Openklas / Open class 1 U RCAC
Sweetie Teef/Female Openklas / Open class 2 ZG  
Tonia Kohana Watakushi Yume Teef/Female Veteranenklas / Veteran class 1 U Beste Veteraan /Best Veteran
Beste Veteraan in show/ Best Veteran in show
Ras/Breed: Hokkaido
Keurmeester/Judge: Mr. H. van den Berg
Naam/Name Geslacht/Sexe Klasse/Class Kwalificatie en plaats/
Qualifiction and place
Prijzen en beste/
Prices and best
Itadaki No Matsumoto Go Reu/Male Jeugdklas / Junior class 1 ZG  
Maruto Hokkai Komatsu Reu/Male Kampioensklas / Champion class 1 U CAC, BOB
Itadaki No Sazanami Go Teef/Female Jeugdklas/ Junior class 1 ZG  
Ras/Breed: Kishu    
Keurmeester/Judge: Mr. H. van den Berg
Naam/Name Geslacht/Sexe Klasse/Class Kwalificatie en plaats/
Qualifiction and place
Prijzen en beste/
Prices and best
Shiro Nijah Kichirou Of Mogéki Teef/Female Kampioensklas / Champion class 1 U CAC, BOB
Ras/Breed: Shiba    
Keurmeester/Judge: Mrs. L. Erhart
Naam/Name Geslacht/Sexe Klasse/Class Kwalificatie en plaats/
Qualifiction and place
Prijzen en beste/
Prices and best
Tarkan-Montaro Go Sakkura Kensha Reu/Male Jongste puppyklas / Minor puppy Class 1 VB Beste jongste puppy / Best minor puppy
Kintoki Yuudai Go Reu/Male Jongste puppyklas / Minor puppy Class 2 VB  
Pi Okuni Ni Ichiyou Maru Go Van De Kerselerveld Teef/Female Jongste puppyklas / Minor puppy Class 1 B  
Yoru No Hime Shinta Teef/Female Puppyklas/ Puppy class 1 VB Beste puppy / Best puppy
Beste puppy in show / Best puppy in show
Shizen No Tamashii Daidô Shôi Reu/Male Jeugdklas / Junior class 2 ZG  
Magic Touch Incipita Vita Reu/Male Jeugdklas / Junior class 1 ZG  
Naruto Shotaro Del Cazadora Blanca Reu/Male Tussenklas / Intermediate class 1 U  
Mara-Shimas Genbu Go Reu/Male Openklas / Open class 2 ZG  
Eita Go Aba Noted Work Reu/Male Openklas / Open class 1 U  
Kensei No Fukuaoi Go Sapporo Kagasou Reu/Male Kampioensklas / Champion class 3 U  
Akio Tanto Del Cazadora Blanca Reu/Male Kampioensklas / Champion class 2 U RCAC
Jaklho Keep A Dream In Your Pocket Reu/Male Kampioensklas / Champion class 1 U CAC, BOS
Ayakira Miyoko Go Teef/Female Jeugdklas/ Junior class 1 U RCAC
Takai Döro Ami Teef/Female Jeugdklas/ Junior class 3 ZG  
Simplex Ratio Veritatis Beppinko Teef/Female Jeugdklas/ Junior class 2 U  
Saskatchewan Trail's Orubii Teef/Female Tussenklas / Intermediate class 1 U  
Jabberwockie Kagetora Teef/Female Tussenklas / Intermediate class 2 ZG  
Seishin Of The Willow Tay Teef/Female Openklas / Open class 3 U  
Sajoni Yo Kagetora Teef/Female Openklas / Open class 1 U  
Simplex Ratio Veritatis Wasei Teef/Female Openklas / Open class 2 U  
Takaichime Go Misawa Ichiryousou Teef/Female Kampioensklas / Champion class 1 U CAC, BOB, Best in Show
Ras/Breed: Tosa    
Keurmeester/Judge: Mr. H. van den Berg
Naam/Name Geslacht/Sexe Klasse/Class Kwalificatie en plaats/
Qualifiction and place
Prijzen en beste/
Prices and best
Benigna Hokori Of The Kochi Castle Teef/Female Puppyklas/ Puppy class 1 VB Beste puppy / Best puppy
Merramice Catfish Reu/Male Tussenklas / Intermediate class 1 ZG  
Merramice Bandit Reu/Male Kampioensklas / Champion class abs.  
Megasthenes Morayama Teef/Female Jeugdklas/ Junior class 1 U CAC, BOB

 

Op 9 en 10 februari heeft de F.C.I. nieuwe versies van de onderstaande rasstandaards gepubliceerd op haar website.

Klik op het ras om de nieuwe rasstandaard (Engels) te bekijken:

 

Hokkaido d.d. 09-02-2017

Kai d.d. 09-02-2017

Kishu d.d. 10-02-2017

Shiba d.d. 09-02-2017

Shikoku d.d. 10-02-2017

 

 

 

Onderzoek veiligheid hond